1995 yılında yöresel gıdalarımızı sizinle de paylaşmak için Adil Sinan BİLGİR öncülüğünde bir firma haline geldik.

       2000 yılında Kendi mandıramızı kurup akabinde kendi arılık ve kaz çiftliğimizi kurarak sizin için birinci elden ve A kalite yöresel ürünler üretmeye başladık.

       Kars merkezde toptan ve perakende satış mağazamızı kurarak Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

      Amacımız sizlere en güzel ve sağlıklı üretim hizmeti vermek olduğu için AMAÇ ARICILIK VE MANDIRA san.tic.ltd.şti şirketini kurduk.

       Mağazamız genel olarak yöresel tatlarımız üzerine olup (taze ve eski kaşar, kaz ,tereyağı,çeçil peyniri,kavılca) arıcılık sektörünün kahvaltılarımızı süsleyen ve şifa için tüketilen (organik Kars balı,Kars kara kovan balı,propolis,arı sütü,polen) tüm ürünleri bulunmaktadır

       Sizlerinde gerek yeni tat arayışlarınızdan gerek eski tatlarınıza özleminizden mütevellit bizi sosyal mecrada da görmek isteğeceğinizi düşündük.

       Belirlediğimiz vizyon doğal ve kaliteli ürünler üreterek gün geçtikçe sizlere daha güzel bir hizmet sunmak olup 36 markasını Türkiye de tanınan ve örnek alınan bir marka haline getirmektir.

       Üreticisi olduğumuz sektörler: * ARICILIK 

                                                        *KAZ ÇİFTLİĞİ

                                                         *MANDIRA